Ewa Piwnicka

Trener duchowy

Podróż rozwoju osobistego/duchowego rozpoczęłam ponad 15 lat temu, podejmując próbę zrozumienia planu mojej Duszy. Odczuwałam bliżej nieokreśloną tęsknotę, której nie umiałam niczym nakarmić ze świata materialnego. Poszukiwania skierowały mnie na czterostopniową analizę duchową. Doświadczenie to odmieniło moje życie, perspektywę widzenia świata, sposób myślenia i niezwykle pogłębiło intuicję, a w szczególności zaufanie do siebie.
Wydarzenia pokierowały mnie na drogę bycia wsparciem i drogowskazem dla innych.
Przyjęłam ją z wdzięcznością. To nie praca, a powołanie. Sesje jako trener duchowy prowadzę od 2015 roku.

Od kiedy pamiętam, zawsze śniłam barwnie, wyraziście i symbolicznie. Fascynowały mnie podróże senne. Wiele lat śledziłam symbole w dziennikach snów dla większej ich jasności. Ciekawość archetypowych przekazów zaprowadziła mnie na roczny kurs Psychologii Procesu w Akademii Zorientowanej na Proces, w którym symbole senne są kluczowym elementem w pracy terapeutycznej.

W pogoni za symbolami, w numerologii odkryłam moc informacji. Jest mi towarzyszką od wielu lat. Długo traktowałam ją po macoszemu. Do czasu spotkania na swojej drodze niezwykłego nauczyciela duchowego, który przedstawił inne niż znałam dotychczas oblicze numerologii. Dostrzegłam w niej ogromny potencjał. Odkrywam wciąż jej nowe tajemnice.

Poszerzam wachlarz zainteresowań, szukam w nich swojego miejsca. Droga zaprowadziła mnie w obszary szkoleń. Pierwsze kroki stawiałam z grupą osób w korporacyjnych murach w tworzeniu programów szkoleń miękkich i realizując je na potrzeby studentów dwóch poznańskich uczelni. Projekt zdobył uznanie studentów, co mnie skłoniło do pogłębienia wiedzy szkoleniowej. Tak właśnie ukończyłam Akademię Trenerów Biznesu Inspire. Odczuwam nieopisaną wdzięczność za spotkanie na swojej drodze poszukiwań nauczycieli, którzy byli mi zarówno przyjaciółmi jak i mentorami. Wsparli w drodze odmienienia mojego życia, w którym spełniam się w zgodzie z powołaniem Duszy. Czuję się w tym szczęśliwa i spełniona.

Prywatnie uwielbiam obcować z naturą, wsłuchiwać się w jej dźwięki i obserwować jak sobie po prostu żyje swoim rytmem, próbować potraw z różnych zakątków świata, odbywać podróże w świecie fizycznym i metafizycznym.

W CUD Grochów jestem Trenerem duchowym prowadzę konsultacje indywidualne z channelingu. Chcesz dowiedzieć się co to channeling? Zajrzyj do artykułu Ewy w Strefie Wiedzy 🙂

Umów się na wizytę!