Misja

Ośrodek CUD GROCHÓW powstał z pasji do pracy z ludźmi i chęci niesienia wsparcia zarówno osobom poszukującym rozwoju, jak i osobom w kryzysie.
Naszą ideą jest kompleksowość – wychodzimy z założenia, że człowiek jest integralną całością złożoną z trzech głównych obszarów: CIAŁA-UMYSŁU-DUSZY. Realne wsparcie to takie, które bierze pod uwagę wszystkie te obszary.
Chcemy, by każda osoba korzystająca z naszych profesjonalnych usług wiedziała, że jest kimś wyjątkowym i poczuła, że zmiany, których dokonuje spowodują poprawę jej funkcjonowania w wybranych przez siebie obszarach życia.

Poprzez zmianę na różnych poziomach jednocześnie, rozwój jest harmonijny, w zgodzie z naturą, wartościami i indywidualnymi potrzebami. Podążanie za sobą i zaopiekowanie całości siebie jako człowieka powoduje też, że zachodzące zmiany są zdecydowanie bardziej trwałe i skuteczne.

 Wierzymy, że dzięki naszym propozycjom różnych działań rozwojowych, osiągniesz większy spokój, harmonię i równowagę w postrzeganiu siebie i skutecznym działaniu.

CUD Grochów Studio Rozwoju i Edukacji jest rozwojowym miejscem, które łączy w sobie pracę z ciałem, rozszerzanie horyzontów w obszarze wiedzy i doświadczenia, jak i posiada przestrzeń na eksplorację siebie i swojej własnej duchowości, w takim zakresie w jakim każdy z nas ją rozumie, pojmuje i czuje.

Jeżeli masz jakieś pytania, chcesz się podzielić swoją refleksją – zapraszamy napisz do nas – kontakt@cudgrochow.pl

Zespół CUD Grochów
Jesteśmy profesjonalistami w swoim fachu

Umów się na wizytę!