Wynajem sal

Szukasz przestrzeni na swoje zajęcia?
Zapraszamy do CUDu!

tel. +48 539 969 070kontakt@cudgrochow.pl

NASZA SALA SZKOLENIOWA I GABINETY

CUD GROCHÓW dysponuje też przestrzenią na Twoje warsztaty i zajęcia!

SALA WARSZTATOWA

Mamy do dyspozycji przestronną salę szkoleniową z przeznaczeniem do różnego rodzaju zajęć, warsztatów i szkoleń. Sala znajduje się na Pradze Południe, w okolicy ronda Wiatraczna, ul. Osowska 84a.

Sala o powierzchni ponad 43m2 spokojnie pomieści zajęcia warsztatowe dla 15-25 osób lub mniej liczne na zajęcia ruchowe. Sala jest bardzo widna, okna po obu stronach ściany dają dużo przestrzeni i dużo światła. Usytuowana jest w wolnostojącym pawilonie, dającym swobodę w prowadzeniu zajęć nawet w późniejszych godzinach czy w dniach wolnych od pracy.

Świetnie nadaje się zarówno do szkoleń/warsztatów/ pracy z dziećmi czy zajęć ruchowych (na podłodze są panele a nie wykładzina więc bardzo przyjemnie się na niej ćwiczy).

GABINETY

Oprócz sali mamy do dyspozycji także 3 mniejsze gabinety, idealnie nadające się na pracę terapeutyczną, coachingową czy mediacje. Jeden większy (gab. żółty) może też służyć jako salka na zajęcia z małą grupą i dwa mniejsze (gab. turkusowy i fioletowy) do pracy w parze lub indywidualnej. Dokładne opisy naszych trzech gabinetów znajdziesz poniżej 🙂

WARTO WIEDZIEĆ

Do dyspozycji uczestników są krzesełka, flipchart, rzutnik i internet na życzenie. W ośrodku dostępna także łazienka, dwa wc i wyposażona kuchnia, w której można zrobić sobie ciepłe i zimne napoje lub podgrzać posiłek.

W okolicy budynku dostępne bezpłatne miejsca parkingowe, sklepy spożywcze, piekarnia i miejsca gdzie można coś zjeść : pizzeria, sushi, burger i.in. Łatwy dojazd z centrum Warszawy.

INWESTYCJA

Cena wynajmu sali: 50zł/h 

Cena za wynajem gabinetów:

 • 30 zł/h – gabinet mały (fioletowy lub turkusowy)
 • 35 zł/h – gabinet duży/mała salka (żółty)

Gwarancją rezerwacji sali jest wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 30% całej kwoty. Pierwszeństwo cenowe i terminowe dla osób, które chcą wynająć salę na cykliczne wydarzenia. Ceny są cenami netto – należy doliczyć tylko podatek dochodowy (nie jesteśmy płatnikiem VAT).

Gabinety
Gabinet żółty:

 • powierzchnia 17m2
 • świetny do pracy indywidualnej lub z małymi grupami (max 8os)
 • idealny do masażu czy innej terapii manualnej
Gabinet fioletowy:

 • powierzchnia 13m2
 • świetny do pracy indywidualnej lub z parą (kanapa + fotel)
 • idealny do konsultacji indywidualnych/terapii/coachingu itp.
Gabinet turkusowy:

 • powierzchnia 13m2
 • świetny do pracy indywidualnej jeden na jeden (2 fotele)
 • idealny do konsultacji indywidualnych/terapii/coachingu itp.
Żółty
Fioletowy
Turkusowy
Sala
Zapraszam na specer po CUDzie

Umów się na wizytę!