Ciepły wieczór o psychoterapii: „Ciężar roli rodzica”
Wieczorami, raz w miesiącu zapraszamy Was na ciepłe spotkania wokół tematyki związanej z psychoterapią. Porozmawiamy czym jest, a czym nie jest psychoterapia, postaramy się rozwiać różne wątpliwości i mity związane z psychoterapią, porozmawiamy o obawach, jakie się z nią wiążą. Spotkania prowadzone są wokół konkretnych tematów.
„Czasy „koronawirusowe” uwypukliły coś co dotychczas było mniej widoczne. Rodzicielstwo nabrało nowego wymiaru i… ciężaru. Zatarcie granic dotychczas różnych sfer życia (praca, szkoła, czas dla rodziny), wielozadaniowość i przejęcie kilku ról często nie oddzielonych czasem i przestrzenią – to wszystko spadło na nas jak grom z jasnego nieba. Nowe zadania, nowe obowiązki i nowe role z tym każdy z nas zmierzył się w momencie wprowadzenia lockdownu. Wynik? Frustracja, złość, bezsilność, wypalenie rodzicielskie. A jak z tym u Was…?
Zapraszam serdecznie na Ciepły Wieczór z „Ciężarem Rodzicielstwa”
CZAS:
25.07, godz. 18.00-20.00
Zarezerwuj sobie czas także w kolejne ostatnie niedziele każdego miesiąca. Spotkania odbywają się cyklicznie. Niedługo udostępnimy kolejne tematy, nad którymi się pochylimy.
MIEJSCE:
CUD GROCHÓW, Osowska 84a
OBOWIĄZUJĄ ZAPISY:
Poprzez formularz na dole strony ⬅kliknij link
INWESTYCJA:
Twój czas i zaangażowanie. Jeżeli poczujesz, że spotkanie było dla Ciebie wartościowe, możesz wrzucić do słoika wdzięczności dowolną kwotę dla wyrównania energii dawania i brania. Zebrana kwota pójdzie na herbatę, poczęstunek, świece oraz wszelkie dobroci, które podtrzymują ciepłą gościnę CUD Grochów.
Prowadzący spotkanie:
Wiktoria Żurobska – Pedagog, andragog i coach.
W zespole CUDu zajmuję się obszarem pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, pedagogiem, andragogiem i coachem. Posiadam specjalizacje z pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, międzykulturowej oraz z projektowania edukacyjnego. Wychodzę z założenia, że cale życie się uczymy, więc z chęcią się dokształcam poszerzając swoje umiejętności i perspektywy.
Comments are closed.