Cennik

Holistyczny karnet – zajęcia grupowe
  • Pierwsze wybrane zajęcia próbne TYLKO 10 ZŁ!
  • 35 zł – jednorazowe wejście na zajęcia
  • 120zł – karnet: 4 zajęcia w miesiącu
  • 150zł – karnet: 6 zajęć w miesiącu
  • 170zł – karnet: 8 zajęć w miesiącu
  • 230zł – karnet: 12 zajęć w miesiącu

Dla studentów możliwość zaliczenia WF!Po zakupie karnetu na co najmniej 6 wejść – otrzymasz 10% zniżki na dowolne inne usługi oferowane w CUD GROCHÓW.

Obowiązują ZAPISY: osobiście, mailowo lub telefonicznie!

Zajęcia odbywają się przy minimalnej liczbie 3 os.

Pierwszeństwo do uczestnictwa w zajęciach mają osoby, które zarezerwowały miejsce. W przypadku  nieobecności na wybranych zajęciach bez wcześniejszego zgłoszenia nieobecności (min. 24h przed zajęciami), wejście uważa się za wykorzystane, a osoba dokonująca rezerwacji traci możliwość odrobienia ich w terminie późniejszym. W przypadku niewystarczającej liczby osób do odbycia zajęć, będziemy informować zapisane osoby o odwołaniu zajęć.

Pierwsze zajęcia próbne dla nowych klientów dotyczą jednych wybranych zajęć z całej oferty zajęć karnetowych. Karnet ważny jest 30 dni od daty zakupu z możliwością przełożenia jednych zajęć poza termin ważności karnetu, ale tylko w momencie odwołania telefonicznego swojej obecności. Po upływie ważności karnetu wszystkie niewykorzystane (i nieodwołane) wejścia przepadają bez możliwości zwrotu kosztów ich nabycia.

Po zakupie karnetu na co najmniej 6 wejść – otrzymasz 10% zniżki na dowolne inne usługi oferowane w CUD GROCHÓW. Zachowuj swój karnet – po 6 miesiącach nieprzerwanej praktyki, otrzymasz 50% zniżki na kolejny abonament. Zniżka udzielona zostanie od ceny standardowej abonamentu wykupionego w 6 miesiącu. Promocja dotyczy tylko karnetów na co najmniej 6 wejść. Po 12 miesiącach nieprzerwanej praktyki, kolejny otrzymasz GRATIS. Będzie to ten sam rodzaj karnetu co wykupiony w 12 miesiącu. Promocja dotyczy tylko karnetów na co najmniej 6 wejść.

Karnet do kupienia w biurze CUDu w godzinach 10-18 lub przed i po zajęciach.

Warsztaty i szkolenia, grupy rozwojowe, grupy wsparcia

Cena warsztatu opisana zawsze przy konkretnym wydarzeniu w zakładce WARSZTATY I SZKOLENIA, GRUPY ROZWOJOWE, GRUPY WSPARCIA.

Umów się na wizytę!